Назад к списку

Зеленський. Прогноз 2024-2025 рік.

 Хочу відразу нагадати, що я всі свої прогнози пишу незалежно від моїх симпатій чи антипатій. 

Що показують планети - те я повідомляю вам. 

Поїхали.

Напевно багатьох хвилює, чи залишиться Володимир Зеленський президентом України і що взагалі на нього чекає в майбутньому. 

Я поки що не готова писати прогоз для України публічно. З різних причин. Зокрема й тому що не впевнена, що карта України буде робочою з другої половини 2024 року. Зачекаю поки що з прогнозом. 

Що ж у Зеленського попереду? 

2024 рік  сповнений клопоту. І не тільки через робочі моменти, але є вказівки і на хворобу.Багато планів буде в нього у 2024 році.І несподівані зміни в планах, і екстремальні ситуації або кардинальні зміни в кар'єрі чи статусі. 

І раніш я думала, що 2024 рік буде останнім для Зеленського як президента. 

Але угода, підписана Україною з Британією 12 січня 2024 року, багато що змінила. І в його долі теж. І прогноз вже уявляється не як останній рік президентства, а як саме кардинальні зміни в посадових обов'язках і планах. 

Як я писала раніше у його прогнозі, він дійсно більшу частину часу перебував за кордоном.У солярі на 2024 рік таких вказівок вже немає. Навіть навпаки. Але тим не менш є вказівки на переїзд.Може дійсно він покине пост президента і відповідно житло, яке надається президенту.До того ж він може переїхати не тільки з житла президента, а й із Києва кудись.У дирекціях вказівки на небезпеку для життя вже розійшлися. І їх вже не буде в найближчі роки.До початку 2025 року Зеленський безперечно залишиться на посаді президента України.

У солярі на 2025 рік у нього знову вказівки на переїзд. Тобто, є велика ймовірність, що в Києві Зелінського може не бути.І в цьому солярі вже є багато закордонних поїздок. Може бути навіть житло за кордоном або сім'я буде за кордоном. 

Замало радості в солярі і, мабуть, через проблеми зі здоров'ям.У солярі вже з'являються вказівки на госпіталізацію. 

Проте Зеленський буде дуже активний у своїй кар'єрній діяльності або в здійсненні своїх планів.Але 2025 рік, це рік, який різко змінить його роль або в плані президентства, або в його якомусь статусі. Він буде ніби у тіні. 

Я думаю, що все буде йти плавно до того, що він буде йти від ролі президента. До речі, руйнівний транзит у нього почнеться вже з червня 2025 року.