Назад к списку

Вибори у США 2024.

 Ніккі Хейлі. 

Сьогодні знову промайнула у мене в стрічці новина про Ніккі Хейлі, і я подумала, що досить відкладати її карту в дальню шухляду, а треба подивитися її прогноз щодо президентства. Та й узагалі її карту. Чи підходить вона для посади президента. 

І хочу сказати, що карта у Ніккі Гейлі чудова.По-перше, і найголовніше.Юпітер в її карті перебуває в обителі. Юпітер в основному відповідає за те, як буде сприймати нас суспільство. 

І це великий бонус мати Юпітер в обителі. Бо суспільство буде дуже лояльно, дуже довірливо сприймати, зокрема Ніккі Хейлі. 

Зараз Ніккі змагається в праймеріз із Трампом. Я вже писала, що Трамп навряд чи стане президентом ще раз. 

Навіть якщо порівняти карти Трампа і Гейлі, то відразу видно перевагу Хейлі.Меркурій Ніккі Гейлі має з'єднання з нерухомою зіркою Нункі і це може дати високий урядовий пост. Меркурій у прямому русі та має швидкість руху вищу за середню. 

Це дуже хороший показник задля аналізу розумових та аналітичних здібностей.Марс Хейлі теж в обителі і це теж великий бонус для посади президента. 

Венера в екзальтації в знаку Риб. І якщо Ніккі стане президентом США, то це напевно буде найтурботливіший президент за останнє десятиліття. До того ж ще й Нептун Ніккі перебуває в обителі в знаку Риб. І це збільшує в її характері нотки благодійності та співчуття.І ще й Місяць у знаку Риб. 

 Проте її карту не можна назвати слабкою через положення планет у знаку Риб. 

Сонце Ніккі Хейлі дуже добре підтримано кількома планетами гармонійно. У неї сильний, владний характер. Вона вміє керувати людьми, але гармонійний аспект від Плутона це м'яка влада. 

Вона вміє організувати себе і людей.Вона вміє віртуозно парирувати в суперечках і доводити свою точку зору.Уся її карта спрямована на розширення впливу, на благодійність, на підтримку, на поліпшення всього, до чого вона торкається. 

На відміну від Трампа, який націлений тільки на поліпшення свого життя і на збільшення свого багатства і поліпшення своїх умов життя. 

Тепер щодо транзитів до карти Ніккі Хейлі

Транзит Нептуна до її Сонця, звісно, робить Ніккі м'якшою, ніж потрібно було б для виборчої компанії. Але це довгостроковий транзит, до 2026 року, і якщо Ніккі стане президентом, то цей транзит посприяє тому, що Ніккі може ухвалити багато м'яких рішень, буде проявляти поблажливість і благодійність. 

 Якщо припускати, що вибори в США будуть 5 листопада 2024 року, то у Ніккі дуже навіть не погані транзити на цей день.Багато підтримки і від Марса, який буде у петлі, і від Юпітера, який робить у цей період теж довготривалі аспекти. 

З Трампом за схожими аспектами вони йдуть практично  ніздря в ніздрю. 

Але у Трампа багато негативних аспектів до карти, яких немає у Хейлі. 


У Хейлі є аспекти везіння, яких немає у Трампа.За рахунок петлі Марса і його аспектів до карти Хейлі, боротися вона буде  як звір  за посаду президента. 

А у Трампа Марс робить невдалі аспекти до карти. По-перше, квадрат до Юпітера, на якому він почне переоцінювати свої сили, по-друге, з'єднання з натальним Сатурном, яке може принести і хворобу, і травму, і навіть смерть. 

Але є моменти в транзитах до карти Ніккі, які мене приводять до думки, що вона не зможе весь термін бути президенткою, тому що з літа 2025 року їй доведеться зіткнутися з дуже важкими подіями в житті. 

Може це буде такий негативний вплив пандемії на її життя, а може щось інше. 

 На просторах інтернету побутує думка, що президентом може стати  Мішель Обама.  

Я не згодна з цим, тому що у Мішель у транзитах руйнівний аспект до січня 2025 року. 

Натальна карта у Мішель слабка для президента. Порівняно, наприклад, із Ніккі Хейлі. 

У транзитах її репутація буде високою до березня 2025 року. І це єдиний аспект, який можна зарахувати як такий, що підтримує. Решта не йдуть у жодне порівняння з тими, які будуть у Ніккі Гейлі та у Трампа. 

Передбачається на даний момент ще один гравець у президентських перегонах. 

Камілла Гарріс. 

Вона людина дуже досвідчена владою. І любить владу.Дуже активна, організована, розумна. Але часто не в ладу із собою і своїми емоціями. 

 Є в її карті те, чого немає поки що в жодного кандидата. Її бажання завжди виконуються. 

Що в неї в транзитах? 

Оскільки вони однолітки з Мішель Обамою, то на Каміллу чекає той самий руйнівний аспект із квітня до лютого 2025 року.І в неї він ще й подвійний через з'єднання Плутона й Урана в її карті.А третій руйнівний аспект підключається з червня 2025 року. 

Підтримувальні аспекти подекуди якісь є, але на тлі цих руйнівних, так само як і в Трампа, не матимуть тієї сили, яка потрібна для того, щоб стати президентом. 

Добре, а що ж із Байденом? 

В дирекціях у Байдена є вказівки на отримання якогось статусу. Але я думаю це не президентський пост.Я чесно кажучи досі дивуюся, які сили його утримують у житті взагалі. 

Транзитів, що сприяють виграшу в президентських перегонах, я теж не знайшла. 

Взагалі кандидатів на пост президента США 12 осіб. 


Подивлюся і їх пізніше.Але з огляду на транзити до карти США майбутні вибори президента будуть дуже непростими для країни. Народ США може протестувати до квітня - травня 2025 року. І можливо навесні 2025 року невдоволення населення США ще й не закінчиться.Далі буде...