Назад к списку

Спекотна осінь 2024 року.

 Подіюи затоплень у Казахстані  добре видно в транзитах до карти Казахстану і в солярі є вказівки про витрати на нерухомість. 

І я про це писала  два місяця тому  в прогнозі для Казахстану. 

Але ось я, звичайно, заздалегідь не подумала б, що транзит реалізується таким чином як затоплення. Я припустила б руйнування на території Казахстану. 

До речі цей транзит ще раз проявить себе в листопаді - грудні 2024 року. Що саме це буде відразу кажу - я не знаю. Але знову якісь руйнування є в прогнозі. 

Населення країни буде відчувати сильні емоції з якоїсь причини з вересня 2024 року по травень 2025 року. І, найімовірніше, населення буде або в люті, або в страху, в паніці. Особливо на початку жовтня 2024 року і з лютого до середини квітня 2025 року. 

Починаючи з липня 2024 року щось несподівано почне змінюватися або на кордонах Казахстану, або взагалі на території Казахстану. Це триватиме до травня 2025 року. 

Стрімкі зміни відбудуться і з владою. Може бути просто битва якась за владу з середини жовтня 2024 року по середину квітня 2025 року. Або влада в цей період проявлятиме якусь не притаманну їй зазвичай активність. 

Це буде період, коли й сама країна буде дуже активною на світовій арені. А може й войовничою. І в основному методі прогнозу є вказівки на протистояння з якоюсь країною або з кількома країнами.Загалом осінь 2024 року буде спекотною для Казахстану. Але осінь тільки приведе все в рух. 

А продовження буде і 2025 року. Особливо з березня 2025 року почнуться якісь проблеми у влади.Можливо, і переворот влади буде. 

У  Токаєва  в транзитах до карти досить-таки небезпечний аспект теж восени 2024 року буде. Точніше з осені 2024 до весни 2025 року. А з липня 2024 року він може почати несподіваним чином проявляти себе або робити щось несподіване, революційне. 

Народ Казахстану буде в нервовому стані практично перманентно. Як я вже вище написала: починаючи з осені 2024 по травень 2025 і потім знову з осені 2025 по травень 2026 року. 

Можливо, що підстави такого стану населення Казахстану можуть бути різними в ці два періоди часу. 

Що ще може бути в країні до початку 2025 року?Населення буде сильно хвилюватися і якось кардинально зміниться. Можливо, це буде пов'язано з процесом щодо вбивства Бішембаєвим Салтанат. А може і з чимось іншим.Населення буде ще й у депресії весь рік. 

У фінансах відбудуться несподівані зміни.Багато активності буде в законодавчій сфері.Країна може отримати якийсь новий статус. 

І ось начебто вибори були 2022 року і їх не передбачається найближчими роками, але в солярі на 2025 рік є вказівки на вибори. Якісь події, мабуть, підштовхнуть до виборів у 2025 році. 

Я вважаю важливий момент у прогнозі те, що населення Казахстану збільшиться у 2025 році. І територія може збільшиться у 2025 році. 

І це мені дуже нагадує  прогноз для Білорусі  на цей самий період. Я припускаю, що Білорусь приєднається до Росії.Можливо, у Білорусі буде свій напрямок, а у Казахстану свій протягом цих змін.Такі аспекти вже було раніше і тоді кожна країна, створена 1991 року, переживала ці аспекти по своєму. Можливо також буде і в 2024 - 2025 роках. 

Я подивилася транзити до карт інших країн і хочу сказати, що якась жесть мені здається почнеться восени 2024 року. 

Якщо згадати коли була така ж петля Марса, то це було 2010 року. 

Що примітного і руйнівного було тоді? 

У Киргизії  відбулася революція і влада перейшла в руки опозиції. Унаслідок сутичок загинули люди. Народ був у люті через рівень життя в країні. Була боротьба за владу. 

 До речі, у Киргизстану практично за тими самими точками пройде Марс з осені 2024 року. Ще й Уран підштовхне до розриву відносин із якимись партнерами. Але багато дій влади або уряду будуть помилковими, що призведе до поганих результатів потім. 

У солярі в Киргизстану на 2024-2025 роки теж вказівки на кардинальні зміни на кордонах або зміни, пов'язані взагалі з територією країни. І екстремальні ситуації на території країни. 

Партнери перебуватимуть далеко від Киргизстану, так само як і в прогнозі для Казахстану. А з якимись із партнерів буде серйозне протистояння, може навіть і війна. Писатимуться нові закони. Країна отримає новий статус. 

І у президента Киргизстану теж дуже не простий і небезпечний для нього період почнеться з осені 2024 року. Дуже схоже на те, що і в Киргизстані теж будуть вибори у 2024 - 2025 році. Але схоже на те, що це будуть нав'язані вибори або нав'язана влада народу, тому що 2025 року народ буде не задоволений і буде хвилюватися. А у 2026-2027 буде раптова зміна влади.Це буде знову на петлі Марса буде. І це будуть величезні зміни. 

Ще й у  Німеччині  народ з якоїсь причини збунтується. Таке теж було в 2009-2010. І країна в період з осені 2024 до весни 2025 теж змінить відносини з якимись партнерами.

Дітальніше я напишу про Німеччину пізнііше.