Назад к списку

Що ж сталося з Кейт Міддлтон?

 Я нарешті дісталася до карти Кейт Міддлтон і подивилася яка причина, щоб так ховатися. 

І хочу сказати, що причина дійсно серйозна. 

У Кейт насправді була операція на черевній порожнині. І як я побачила це в прогнозі, операція пов'язана з репродуктивними органами. Зокрема з маткою. 

Я думаю, що їй або видаляли міому або (є такі вказівки в прогнозі) видалили матку повністю. І відновлення після цієї операції насправді потребує довгого часу. До трьох місяців часто. 

А якщо були ускладнення, то буває й більше.І присутність  Уільяма поруч із Кейт після операції теж пояснюється необхідністю, як нормального чоловіка, заспокоїти дружину і психологічно теж. 

Тому що це травма не тільки фізична, а й психологічна. 

Ще я думала  про варіант щодо проблем із вагітністю. Але ні в дирекціях ні в солярі вказівок на вагітність у Кейт немає. Навіть я сказала б навпаки. Заборона на вагітність у солярі на 2024 рік.Може бути ще  лайт-варіант прогнозу  з приводу операції на черевній порожнині і пов'язаної з репродуктивними органами. Такий:

Заборона на вагітність у прогнозі не виключає завмерлу вагітність або позаматкову вагітність. Тому операція могла бути пов'язана, наприклад, не з видаленням матки або міоми на матці, а з проблемами з вагітністю. А така довга відсутність на публіці могла бути пов'язана з ускладненнями після операції або складною операцією взагалі і тому довгим відновленням. 

Адже життя Кейт передбачає приватні, тривалі, далекі переміщення і тривале перебування на ногах у незручному взутті.